نتایج جستجو برای عبارت :

رئیس جمهور: امروز جنگ اراده هاست

حجت‌الاسلام حسن روحانی در مراسم بهره برداری از «ترمینال-گالری سلام» فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: امروز روز فرخنده‌ای است، زیرا در شرایطی که دشمنان می‌خواهند وانمود کنند ایران نمی‌تواند توسعه و پیشرفت داشته باشد، علیرغم میل آنها ما شاهد تحرک تازه در اقتصاد کشور عزیزمان ایران هستیم.
ادامه مطلب
و تنها اراده بود، اراده و اراده...
اراده بر تنهایی، پریشانی، غم، زشتی، نادرستی، ناتوانی، سستی، ذلّت، خیانت، خشونت و عدالت.
اراده بر جمع، آرامش، شادی، زیبایی، درستی، قدرت، همّت، عزّت، وفاداری، دوستی و آزادی.
و این دو را تنها اراده حکم‌فرماست...
و تنها اراده بود، اراده و اراده...
اراده بر تنهایی، پریشانی، غم، زشتی، نادرستی، ناتوانی، سستی، ذلّت، خیانت، خشونت و عدالت.
اراده بر مجموع، آرامش، شادی، زیبایی، درستی، قدرت، همّت، عزّت، وفاداری، دوستی و آزادی.
و این دو را تنها اراده حکم‌فرما بود...
‏درباره ی اراده قسمت جالبش اینه که اراده بر درون خودمون تسلط کمتری داره تا بیرون. گویا نمیشه چیزی رو به طور اختیاری نفهمید اگه شرایطش فهمش حاصل شده باشه. یعنی فهمیدن و نفهمیدن تابع اراده نیستن، انسان مضطره در برابرشون. و دیگه اینکه در برابر از یاد بردن ؛امر حافظه هم گویا تابع شرایطه و نه اراده!
عصر امروز در دیدار مسئولان نظام: گزینه قطعی ملت ایران، مقاومت مقابل آمریکا است و در این رویارویی، آمریکا وادار به عقب نشینی خواهد شد. این رویارویی، نظامی نیست؛ چون بنا نیست جنگی انجام بگیرد.نه ما دنبال جنگ هستیم، نه آنها؛ که میدانند که به نفعشان نیست. این برخورد، برخورد اراده ها است و اراده ما قویتر است، چون علاوه بر اراده خود، توکل به خدا را هم داریم.
به گزارش همشهری آنلاین، رئیس جمهور برزیل چند روز پس ازآن از دیدار با ترامپ به کرونا مشغول شد منابع خبری  گزارش داده اند «ژائیر بولسونارو»، مهتر جمهور برزیل بوسیله ویروس کرونای جدید مشغول شده است. ریس جمهور برزیل شنبه در اقامتگاه «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا درون «مارالاگو» با وی دیدار کرده بود.
به نام خدای مهدی عج

رهبر معظم اتقلاب 98/2/24:
در رویارویی ایران و آمریکا ، آمریکاشکست خواهد خورد!گزینه‌ی قطعی ملّت ایران مقاومت در مقابل آمریکا است و در این رویارویی، در
این مقاومت، او وادار خواهد شد به عقب‌نشینی. و بحث مقاومت هم بحث برخورد
نظامی نیست؛ این که حالا بعضی هم مسئله‌ی جنگ را در روزنامه و در فضای
مجازی و مانند اینها مطرح میکنند حرف بیخودی است. جنگی بنا نیست انجام
بگیرد و به توفیق الهی انجام هم نخواهد گرفت. نه ما دنبال جنگیم، آنه
بسم الله الرحمن الرحیم

همه ش در مورد جنگ اراده ست!
معمولا گرفتن تصمیم های جدید راحته!
بعدش باید دید چقدر اراده داری!
خب نمیشه هم بهترین رو بخوای هم تلاش زیادی نداشته باشی!
بدین صورت است که هنوز امیداورم بتونم حلش کنم!D:
التماس دعا..
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : با تقویت اراده خود تا حد زیادی می‌توانید با دشواری ها کنار بیایید و به اهدافتان برسید. به همین منظور اهمیت و ضرورت پرداختن به این موضوع  و اینکه چگونه بتوانیم اراده قوی داشته باشیم بیش از پیش خود را نشان می‌دهد. احتمالا برای شما نیز اتفاق افتاده است که در نیمه راه خسته شوید و یا شروع کار برایتان سخت باشد. اولین ابزار برای شروع کار، اراده و خواستن است. اگر اراده
ادامه مطلب
اراده یکی از مخوف ترین ابعاد انسانیست. روانشناسان متفق القول اند انسان بر اساس نیاز تعریف می شود شمایی که نیازتان تاپ شدن در دانشگاست یا احتمالا راضی کردن پدر و مادرتان خوب درس می خوانید و ربطی به اراده برای درس خواندن نیست. شمایی که نیازتان قهرمانی در جام رمضان فوتسال است با تمام وجود بازی می کنید و صحبتی از اراده نیست بسطش دهید به تمام موضوعات آنها می گویند اراده نیست انگیزه است اما کمی فلسفی تر می توان دید افرادی که کارهایی کرده اند نه بر
دارایی رییس جمهور توسط کدام نهاد از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
به روی کردن به انقضای مدت مقرر سر ماده ۱ روش اجتماعی و سر اجرای محتوا تبصره ماده ۱ ۱۷ـ بزرگ سازمان بورس و اوراق مهم و معاونان وی رؤسای. برابر اصل 142 روش بنیادی جمهوری اسلامی ایران ملک رهبر رئیس جمهور معاونان رئیس‌جمهور وزیران و فرزندان آنان قبل و بعد از خدمت باعث رئیس.
ادامه مطلب
آقا از نقشه دشمن برای جوانان و نوجوانان می‌گوید
به این نتیجه رسیده‌اند که با اراده‌ ملّی ملّت ایران نمی‌شود مبارزه کرد؛ اگر [ملّت ایران] اراده کردند، مانع‌تراشی و سنگ‌اندازی فایده‌ای نخواهد کرد. چه کار می‌کنند؟ به این نتیجه رسیده‌اند که بایستی کاری کنند که ملّت ایران اراده نکند، اراده‌اش ضعیف بشود؛ در فکر این هستند. امروز در دنیا میلیاردها پول دارد خرج می‌شود برای اینکه در اعتقادات سیاسی و دینی جوانان ما رخنه ایجاد کنند تا اراده‌ ح
از قرار معلوم رئیس جمهور بعد از این همه سال حرفِ فیک بی‌عمل، بنا دارد از این به بعد اول عمل کند بعد حرف بزند. زشت است جمهور، خانه‌نشین باشد و رئیس جمهور، یک پایش در پاستور و یک پایش در بیمارستان‌ها و شهرهای پرآسیب! چه معنی دارد این کارها؟! مثل این است که رئیس جمهور مردم را به ساده‌زیستی و قناعت دعوت کند و خودش زندگی مرفه و شاهانه داشته باشد! مدیونید اگر فکر کنید زبانم لال رئیس جمهور ترسیده و  این روزها بیشتر به فکر سلامتی خودش است تا سلامتی ج
بی قرار توام ودر دل تنگم گله هاستآه بی تاب شدن عادت کم حوصله هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آبدر دلم هستی وبین من وتو فاصله هاست
آسمان با قفس تنگ چه فرقی داردبال وقتی قفس پر زدن چلچله هاست
بی هر لحضه مرا بیم فرو ریختن استمثل شهری که به روی گسل زلزله هاست
باز می پرسمت از مسئله دوری وعشقوسکوت تو جواب همه مسئله هاست

شاعر: فاضل نظری
آن رفیق برسعادت جمعه هاست/زمزم خوب عنایت جمعه هاست/اهل بیت مصطفی را یادمان/گلشن نیک امامت جمعه هاست/لذت دیدار دارد بندگی/وقت شیرین عبادت جمعه هاست/گریه دارد شیعه برصاحب زمان/ندبه خوانش برصداقت جمعه هاست/درنمازجمعه وحدت گل کند/همدم نور وهدایت جمعه هاست/شورهم عهدی مابا رهبری است/یاورناب ولایت جمعه هاست/ازامام وازشهیدان یادکن/یادمان برشهادت جمعه هاست/هر غروب جمعه ای دلگیرشد/بهرزهرا هم ارادت جمعه هاست/کن دعا بهر ظهور مهدوی/لطف مولابا رضایت ج
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : رئیس جمهور کشور وسیع و قدرتمندی مثل آمریکا بودن کار ساده ای نیست اما در هر حال این پست مزیت هایی هم دارد؛ زندگی در کاخ سفید، سفر با «ایرفورس وان» هواپیمای اختصاصی رئیس جمهور آمریکا و سالانه ۴۰۰ هزار دلار حقوق. اما رئیس جمهور آمریکا شدن به این معنی نیست که دیگر همه چیز برایتان مجانی خواهد بود. در واقع هزینه هایی هست که رئیس جمهور آمریکا در زمان خدمت در این پست و حضور در کاخ سفید خود باید آن ها را
سون هاست
پیشرو در خدمات میزبانی سون هاست را بهتر بشناسید
سون هاست با بیش از 11سال سابقه در زمینه ارایه خدمات اینترنتی از جمله میزبانی وب و ثبت دامنه در سطح بین المللی، یکی از بهترین ارایه دهنده های میزبانی وب در این زمینه شناخته شده است. همینک سون هاست فعالیت خود را در 4 کشور ایران، عمان، دبی و انگلستان ادامه می دهد. هدف اصلی سون هاست ارایه خدمات با کیفیت و بی نظیر در سطح بین المللی می باشد و بدین ترتیب اراده تیم سون هاست بر این است که به بهترین
خدایا! آخرین باری که به ملاقات پدرم رفتم، چهارده معصوم را به نام خواندم و پدرم را به تو سپردم. و نمیدانستم آخرین بار است. دانسته بودم همه چیز در ید قدرت توست و به جای دست و پا زدن در راه حلهای زمینی، تسلیم اراده تو شدم. الان هم که به خیال خودم راهکارها، و به علم تو دست و پا زدنهایم ته کشیده، باز تو را میخوانم و خودم را به تو میسپارم. دانستم که تا تو نخواهی هیچ چیز به سرانجام نمیرسد. و اگر تو اراده کنی، هیچ چیز مانع تحقق اراده ات نخواهد بود. توان و ا
پروردگاراخود را تقدیم تو میدارمبا من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنیاز اسارت نفس رهایم کنتا انجام اراده ات را بهتر توانممشکلاتم را بگیر تا پیروزی بر آنها شاهدی باشد، برای کسانی کهبا قدرت توعشق توو راه تویاریشان خواهم دادباشد که همیشه بر اراده ات گردن نهم.آمینشبتون آرام :)
حالا که فکر می کنم انگار سال هاستکه چشم تو در آینه این خیال هاستآیینه ای که جز تو در آن منعکس نشدآیینه ای که فارغ از این قیل و قال هاستامکان نداشت هیچ کس... اما کنار توامکان اتفاق تمام محال هاستفرصت برای با تو نشستن، قدم زدنآماده باش فرصت پرواز بال هاستشاید خدا مرا به تو... شاید خدا تو راذهنم پر از تمامی این احتمال هاست
رئیس جمهور هنر دوست! به مناسبت فوت جمشید مشایخی، پیام تسلیتی برای مردم ارسال کردند! 
آنها که منتقد بودند رئیس جمهور، بعد از یک هفته سیل گرگان و ماززندارن کجا بودند و چرا خبری از ایشان منتشر نشد؟!!امروز اما به چشم خود می بینند که آقای روحانی ، همیشه در صحنه حاضرند!!!شاهد عرضم پیام تسلیتی است که بلا فاصله بعد مرگ جمشید مشایخی صادر کردند!
پس می توان نتیجه گرفت که رئیس جمهور برای افتتاح "طرح های بسیار مهم و بسیار بزرگ" به کیش رفته بودند!
کتاب افزایش قدرت اراده
جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود کتاب افزایش قدرت اراده

کتاب افزایش قدرت اراده دانلود کتاب قدرت اراده (نسخه PDF) اثر فرانک رایان قدرت اراده‌تان را پرورش دهید، تقویت کنید و بهبود ببخشید قدرت اراده را می‌توان مانند هر مهارت دیگری یاد گرفت و ما در کتاب حاضر به شما خواهیم گفت ... دانلود کتاب تکنیک های تقویت اراده  اگر جواب هایت ناامید کننده است ، ناراحت نباش ، چون می توانی با اراده قوی رفتارت
دنیا کشتزار اراده انسان است. مانند زمین حاصلخیزی که انسان دانه اراده خود را در آن کشت می­دهد. بعضی از انسان­ها در سنین جوانی نگران هستند، آیا دانه­ای که کاشته­اند رشد می­کند و تبدیل به درختی بزرگ و تناور می­شود یا خیر. اما بی­مورد نگران هستند، زیرا زندگی دنیا بر این اساس بنا شده­است که انسان را به اراده­ای که بر آن ثابت قدم باشد برساند. اما انسان باید نگران مساله دیگری باشد و خطری بزرگتر در زمانی دیگر زندگی انسان را تهدید می­کند. زمانی که بذ
یکی از قشنگ ترین شعرهای فاضل نظری به نظرم این شعر هست که اون بیت معروف « مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب ، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست» توی این شعر اومده. سالها قبل این بیت رو شنیدم بودم و نمیدونستم از فاضل نظری هست. امشب بیت اولش روی زبونم بود و با خودم زمزمه میکردم
بی‌قرار توام و در دل تنگم گله‌هاستآه! بی‌تاب شدن عادت کم حوصله‌هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آبدر دلم هستی و بین من و تو فاصله‌هاست
آسمان با قفس تنگ چه فرقی داردبال
به نام خدا
- استاد، یعنی شما میگین زن و مرد یکی هستند؟
- از نظر انسانیت بله. ولی مثلا شما از نظر احساسی می‌تونی زن و مرد رو یکی در نظر بگیری؟
- پس چرا توی کشورهای دیگه زن رئیس جمهور میشه؟
- خب اونجا، ببینین وضعیتشون چه جوریه؟ بهتره؟
- خب آره.
- همین انگلستان یکی از بحرانی‌ترین کشورهاست.
- کاش بحران ما هم اون شکلی بود!
با عرض سلام به دوستان 
باتوجه به امتحانات یه چند وقتی نبودم و وقت نمی شد پیام بذارم انشا... وقت بیشتری داشته باشم.
ساده زیست ترین رییس جمهور دنیا را بشناسید !!
رییس جمهور سابق اوروگوئه در یک مزرعه ی قدیمی متعلق به همسرش زندگی می کند و تقریبا تمام دست مزدش را به نیاز مندان می بخشد.
شروع کرده بودم به رژیم که شیرینیجات از یزد رسید. وقحی ننهادم و با قدرت شروع کردم. روز اول خوب بود، روز دوم کمی معمولی و روز سوم تازه وقتی که سیر شدم عذاب وجدان به سراغم آمد.
وزنم زیاد شده و من دارم تلاش می‌کنم اراده را در تمام عرصه‌هایم قوی کنم. از کمتر سراغ موبایل آمدن تا خوردن تا اخلاقی‌تر یا پرهیزکارتر بودن. اما خب واقعیت در مورد پرهیزکاری این است که کسی در من میلی برنمی‌انگیزاند. 
و یک چیز مهم درس و کتاب خواندن است.
کاش لاغر شوم، کاش باارا
صنم
«بی قرار توام و در دل تنگم گله هاست/اه بی تاب شدن،عادت کم حوصله هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در اب/ در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
اسمان با قفس تنگ چه فرقی دارد /بال وقتی قفس پر زدن چلچله هاست
بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است/مثل شهری که بروی گسل زلزله هاست
باز میپرسمت از مسئله دوری و عشق/و سکوت تو جواب همه مسئله هاست
ادامه مطلب
حسن روحانی در جمع مردم یزد به بگم میگم افتاد: همان راه اشتباه رؤسای جمهور قبلی را طی می کند. آقای رئیس جمهور خیلی زود نیست بگم میگم را شروع کرده اید. حداقل مثل قبلی ها می گذاشتی نزدیک منقضی شدنت . به جای این کارها برو به مردم ایران زمین خدمت کن.
✅ بازهم قوه قضائیه‌ی آیت الله رئیسی به دادتولیدکنندگان رسید؛بادستوردادستان کل کشور،بانک ها از  5اقدام که منجر به فلج شدن کارهای تولیدی می‌شود، منع شده‌اند. هموطنانی که میگفتن؛ اگر به روحانی رای نمیدادیم به کی رای میدادیم؟ جوابی برای این سوال دارند؟!‌ که اگر رئیسی، رئیس جمهور بود،چه می‌شد؟!  
#گام_دوم_انقلاب #مدیریت_جهادی #جوانگرایی ✊ کمپین حمایت از تحقق مجلس و دولت جوان انقلابی @Dr_rezashayestehfard
محیط مدرسه چگونه محیطی است؟اگر محیط سرگرم کننده و خوبی نیست چه کار هایی انجام دهیم تا مدرسه فعال ، خوب و پویا داشته باشیم؟
رئیس جمهور کشورمان آقای دکتر روحانی هر ساله پرسشی را در اول مهر به نام پرسش مهر رئیس جمهور مطرح میکند.
انتظاریوسف زهرا نشان جمعه هاست/عشق مابرحضرتش هردم امان جمعه هاست/درتکاپوی حقیقت هست مهدی لطف حق/آن گل نرگس ولی درنهان جمعه هاست/چشمها اندرفراقش مثل یعقوب نبی/سوی یوسف عاشقی لطف عیان جمعه هاست/ازتباراهل بیت ودلبر آدینه ها/تیرحق مولابه دنیادر کمان جمعه هاست/اشک چشمان بهاری شیعه رامعناکند/جاودانه عاشقیها در بیان جمعه هاست/دشمنان دین احمد خنجر از رو بسته اند/باولایت تاشهادت درتوان جمعه هاست/ملت ایران ورهبر سوی او آماده باش/لشکری بهرش فراهم
پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور

شنبه 97/5/06،

نهاوند ،

(اخبار رسمی):
در رابطه با پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور
یا همان پرسش مهر نوزدهم باید گفت که آنچه حائز اهمیت است این است که رئیس
جمهور هرساله با مطرح کردن این پرسش سعی در برقراری توازن اخلاقی ، رفتاری
و کردار نیکو در جامعه است و این امر
آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه صبح امروز (دوشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد.سایت نوجوان خامنه ای برش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب را در این مجموعه سخن‌نگاشت منتشر می‌کند.

...

"عرفت الله بِفَسخِ العَزائم و حَلّ العقود و نَقضِ الهِمَم؛"

"خدا را شناختم به فسخ تصمیم ها، و گشوده شدن گره ها و شکستن اراده ها."

من که میدانستم این ها را. دلم نمیدانست؛ آن هم امروز یقین کرد.

همین. تمام. 

یا علی مدد. 

...

٤ اقرار آقای روحانی

۴ اقرار آقای روحانی در یک سخنرانی
آقای روحانی امروز جمله‌ای را گفت که از آن می‌توان چهار اعتراف کلیدی را استخراج کرد.
حسن روحانی گفت: «برخی‌ها خطاب به دولت دوازدهم می‌گویند که چرا عین قول‌هایی را که اول دولت دادید، نمی‌توانید عمل کنید؛ ما در شرایط صلح آن قول‌ها را داده بودیم و بعد وارد شرایط جنگ شدیم و این جنگ را هم ما انتخاب و شروع نکرده و حتی بهانه را هم ما به دست دشمنان ندادیم.»
1️⃣نکته اول؛ رئیس جمهوری تا چندی پی
صباح الخیر زد بلبل، کجایی ساقیا برخیز
که غوغا میکند در سر، خیال خواب دوشینم

یکی از سِیرهای شخصی ام اینه که خیلی به خواب های خوشی که میبینم اعتنایی نمیکنم...
و غالبا شتر ندیدی ندیدی باهاشون برخورد میکنم...
اغلب شخصی هستن و به شخص خودم ربط پیدا میکنن... لذا برای خودم هم خیلی تکرار نمی کنم... (امان از ظرفیت پایین)
اما خواب امروز صبحم رو خیلی دلم میخواد ریشه در واقعیت داشته باشه...
فرد معتمدی از انسانی الهی برام نقل کرد که رئیس جمهور سال بعدی ایران فرد
صباح الخیر زد بلبل، کجایی ساقیا برخیز
که غوغا میکند در سر، خیال خواب دوشینم

یکی از سِیرهای شخصی ام اینه که خیلی به خواب های خوشی که میبینم اعتنایی نمیکنم...
و غالبا شتر ندیدی ندیدی باهاشون برخورد میکنم...
اغلب شخصی هستن و به شخص خودم ربط پیدا میکنن... لذا برای خودم هم خیلی تکرار نمی کنم... (امان از ظرفیت پایین)
اما خواب امروز صبحم رو خیلی دلم میخواد ریشه در واقعیت داشته باشه...
فرد معتمدی از انسانی الهی برام نقل کرد که رئیس جمهور سال 1400 ایران فردی
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، مارگارتا سیمونیان، سردبیر  آژانس خبری "روسیا سیگودنیا" و شبکه های تلویزیونی "راشا تودی" یک روز پس از استعفایاوو مورالس، رئیس جمهور بولیوی به او پیشنهاد امر داد. سیمونیان توییت کرد: فرمان فوق العاده ای را بوسیله مورالس پیشنهاد می کنم، من برای او پیشنهاد اجرای برنامه ای در شبکه اسپانیایی تعبیر "راشا تودی" را دارم. به گزارش روسیاالیوم، او افزود: همانطور که رافائل کوره آ، رئیس جمهور پیشین اکوادور برای

علی ربیعی امروز در مصاحبه با خبرنگاران در موضوع آزاد سازی قیمت بنزین گفت: رئیس جمهور خود را فدای مردم کرد!
حضرات وقتی از سوی افکار عمومی زیر سوال می روند می گویند افزایش قیمت بنزین تصمیم سران قوا بود. وقتی می خواهند از خودشان قهرمان بسازند می گویند رییس جمهور خودش را فدای مردم کرد!
دقیقاً به خاطر همین چاخان گفتن های بی پایان امثال ربیعی و نوبخت و جهانگیری و روحانی است که مردم نمی توانند به تصمیمات دولت خوشبین باشند و گرانی ها را برخلاف ادعا
لزوم دادگاه ویژه ریاست جمهوری در ایران

در ایران نیز بایستی مانند خیلی از کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته ، پس از اتمام دوران ریاست جمهوری یک شخص ، از وی در مورد کارهای اشتباهش بازخواست شود نه اینکه مجبور شویم به خاطر اینکه به اپوزیسیون نپیوندد او را حصر خانگی ، ممنوع التصویر و ... کنیم.
این موجب می شود که:
1- هر بی سر و پایی که خواست برای ریاست جمهوری ثبت نام کند به عواقب وعده هایش - در هنگام تبلیغات انتخاباتی - نیز فکر کند!
2- مسیر حرکت رؤسای ج
سید عزت‌الله ضرغامی:
ممانعت غیرقانونی رئیس جمهور از حضور من در جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی و فضای مجازی در برابر ده‌ها اقدام غیرقانونی مهم‌تر ایشان در سطح ملی خیلی مهم نیست. فیلترینگ نوظهور رئیس جمهور راه به جایی نخواهد برد.
مأموریت ابلاغی رهبر معظم در این دو حوزه را مصمم‌تر از گذشته ادامه خواهم داد.
پی‌نوشت: پناه می‌برم به خدا از بستن دهان منتقدان
هاست ویندوزی مزایای قابل توجهی برای کاربران ASP و اسکریپت نویسان دات نت دارد، به طور کلی کسانی که با محصولات مایکروسافت سر و کار دارند، هاست ویندوزی مناسب ترین گزینه برای آن ها است. کم هزینه ترین خدمات میزبانی وب، هاستی است که بر روی سرورهای لینوکس نصب می شود، اما راه اندازی هاست … هاست ویندوزی
منبع : وبلاگ ایران سرور
بسم الله الرحمن الرحیم
امیرالمومنین علی(ع):
مردم در خوابند،وقتی مردندبیدار میشوند.
زندگی دفتری از خاطره هاست؛یک نفر در دل شب، یک نفر در دل خاک،یک نفر همدم خوشبختی هاستیک نفر همسفر سختی هاست، چشم تا باز کنیمعمرمان می گذرد، ما همه رهگذریم؛آنچه باقیست فقط خوبیهاست ...
هاست های رایگان
سلام در این پست هاست های راگیان رو معرفی میکنم و اگر در مورد این هاست ها سوالی داشتید در بخش نظرات اون رو مطرح کنید در اسرع وقت سوالتون در همین پست جواب داده خواهد شد !
هاست های رایگان زیادی وجود دارند که هرکدام به درد موارد خاص خودشان میخورند !
برای دیدن هاست های رایگان با ما در ادامه مطلب همراه باشید ...

2509 - «اسدا... علم» از نزدیکان شاه در خاطراتش می‌نویسد: "صبح شرفیاب شدم ... صحبت سناتور «ادوارد کندی» (برادر رئیس‌جمهور وقت آمریکا) که امروز به تهران می‌آید شد. عرض کردم «چنان که مقرر فرموده‌اید، ناهار مهمان من است ... قصد ریاست جمهوری دارد و این یک سفر تبلیغاتی است ... سر ناهار با خانم جوانش که کنار من بود، مقداری حرف زدم. قدری لاس زدم! بدش نیامد. با آن که شش توله زاییده، هنوز خوشگل است. قرار شد شوهرش برگردد و او بماند. شاید با رئیس جمهور آینده آمری
هاست اشتراکی معروفترین نوع هاست وردپرسی است که توسط مبتدیان وردپرس مورد استفاده قرار میگیرد. این هاست ها مقرون به صرفه ترین و صراحتا یک نقطه شروع خوب برای کاربران تازه کار است. هاست اشتراکی جایی است که شما فضای سرور را با تعداد زیادی وب سایت دیگر شریک شده اید. با به اشتراک گذاشتن یک سرور بین چندین وب سایت، ارایه دهنده هاست می تواند خدمات خود را با نرخ بسیار مقرون به صرفه تری ارائه دهد. بزرگترین مشکلی که ما در میان تمام هاست های اشتراکی، مشاهد
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان،دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری‌خواه آمریکا برای انتخابات بعدی ریاست جمهوری این کشور در پاسخ به سوالی درباره انتخابات مدعی شد اگر جو بایدن، معاون باراک اوباما، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا و نامزد حزب دموکرات پیروز شود ایران و چین، آمریکا را مال خودشان می‌کنند.
رئیس‌جمهور آمریکامدعی شد: «در صورت پیروزی بایدن در انتخابات، ایران، چین، کانادا و مکزیک آمریکا را مال خودشان می‌کنند. شما دیگر کشور
جامعه، مدرسه و خانواده یک مثلثی است که در تربیت، رشد و تعالی شخصیت دانش آموزان نقش بسیار مهمی دارد. باید توجه داشت که هر سه عضو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تنها با ارتباط نزدیک و بسیار خوب این سه عضو است که می توان آینده ای درخشان و روشن برای دانش آموز به وجود آورد.
خدا خواهر رییس جمهور را بیامرزد. دیروز به رحمت خدا رفت. در این یک هفته ای که قیمت بنزین سه برابر شد مردم بارها به یاد اقوام آقای رییس جمهور افتادند و خاطرشان را در ذهن و زبان زنده نمودند.
خدا از سر تقصیرات همه بگذرد. خدا همه را به راه درست هدایت کند به خصوص آنچه را که این خاندان تحویل جامعه بشری داد.
معماری -به خصوص آن‌چه در تاریخ از آن می‌ماند- دیالوگ اندیشه با اراده و سرمایه است. معماری یک دوران تجسمی قوی از اندیشه است که جز با صرف سرمایه‌ها و اراده، ظهور پیدا نمی‌کند. وقتی از نابه‌سامانی آن حرف می‌زنیم و می‌دانیم سرمایه و اندیشه انباشت کم نداریم، ظاهرا باید سر اتهام را به اراده برآمده از قدرت برگردانیم. حالا این قدرت چه از نهاد حاکمه برآید و چه در بستر فرهنگی و عمومی شکل بگیرد.
این‌جاست که از تاریخ انقلاب اسلامی می‌شود پرسید که چه
حسن روحانی، رئیس جمهور ایران امروز در مراسم سالروز ملی فناوری هسته ای در تهران در واکنش به درج نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی خارجی آمریکا اظهار داشت: «شما که از گروه‌های تروریستی علیه ملت‌های منطقه استفاده می‌کنید، امروز مدعی مبارزه با تروریست هستید؟ شما خودتان در رأس تروریسم در عالم هستید و در حمایت از تروریست ها همه کار کردید».
ادامه مطلب
دانلود آهنگ علی آوان بی اراده { متن و کیفیت عالی }
امشب ترانه زیبای بی اراده با صدای زیبای علی آوان به همراه متن همینک از جاز موزیک
Exclusive Song: Ali Avan – Bi Erade With Text And Direct Links In jazzMusics.blog.ir
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
متن آهنگ علی آوان بی اراده :
میخوای بری برو ولی نگو واسه همیشه تو که میدونی بعد تو دل دیگه دل نمیشهبا کی میجنگی با من من ♬♫♪ که دست خالیم آخه دیوونه ♬♫♪ نمیدونی که من چه حالیمبا کی میجنگی با من من که دست خالیم آخه دیوونه نمیدونی که من چه حالی
این فیلم نشان دهنده جدال انسان و طبیعت یخ زده و تلاش او برای بقاء و نجات از آن است ،یکی از نکات جالب این فیلم امید و سخت کوشی و صبر و شکیبایی هنرپیشه آن است که سمبل انسانها با انگیزه و اراده بالای است که با مقاومت و صبر وایمان سعی میکنند تا مشکلات را که هرچقدر غیر ممکن بنظر برسد شکست دهند و در واقع این انسانها به دلیل اراده قوی ،انسانهای صبور محسوب میشوند که نقطه مقابل انسانها با اراده ضعیف و با ایمان سست قرار میگیرند .و یکی از مواردی که در راه
حسن روحانی رئیس جمهور ایران روز گذشته فحوای نامه صدام حسین به مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی را فاش کرد.

شفقنا به نقل از آرتی نوشت: روحانی روز چهارشنبه گفت که صدام از ایران خواسته بود به وی در اشغال کشورهای خلیج فارس در ازای دستیابی به هر خواسته ای، کمک کند. روحانی افزود: اگر تصمیمات حکیمانه رهبر و رئیس جمهور آن زمان ایران نبود، الان کویت، امارات، عربستان و قطر وجود نداشت. عدم اشغال عربستان و امارات از سوی صدام حسین، به دلیل حکمت، درایت و عقل
هر وب سایتی در سرورهای یک دیتاسنتر در هر جای دنیا میزبانی می شود. هنگام انتخاب هاست ، ممکن است اهمیتی به این قضیه ندهید. با این حال ، هاست نامناسب می تواند تأثیر جدی بر تجارت شما بگذارد. عملکرد ضعیف و طولانی شدن زمان بارگذاری صفحه می تواند منجر به افزایش نرخ Bounce Rate و از دست دادن مشتریان شود.

در این مقاله ، انواع مختلف هاست و پلن های خرید هاست موجود را به طور خلاصه شرح خواهیم داد. سپس در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد که چرا انتخاب میزبانی مناس
با این سایت ها میتوانید هاست رایگان دریافت کنید بهترین این ها byethost هست که فیلتر هم نیست اموزش دریافت هاست با این سایت رو در مطلب قبلی گزاشتم . 
سایت های معروف دیگر برای دریافت هاست رایگان
000webhost.com
www.hostinger.ir
www.atspace.com
2freehosting.com
www.freehosting.com
www.zoho.com
5gbfree.com
byet.host
x10hosting.com
profreehost.com
infinityfree.net

نویسنده : حمیدرضا صفایی مقدم
آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه زدن
خدا به انسانها قدرت تصمیم گیری و اختیار و اراده داد ، قدرتی که وجه تمایز انسان با سایر موجودات و جانداران هستتوی زندگی یاد بگیریم تابع تصمیمات هیچ کس نباشیمهیچ کس بهتر از خود ما نمی‌دونه چی به صلاحشه و چی براش خوبهپس بهتره خودمون واسه خودمون تصمیم بگیریماجازه ندیم هیچ کس اینا رو از ما بگیره و سلب کنهچون کسی که بتونه این قدرت‌ها رو ازمون سلب کنه ، قسمتی از انسانیت ما رو تسخیر کرده و
❌ ترور رئیس‌جمهور آمریکا؛ 
 پنج روز عزای عمومی اعلام شد!

: در ساعت 10:30 دیشب  به وقت تهران با شلیک سه گلوله، رئیس‎جمهور آمریکا، به قتل رسید.

شب گذشته به مجرد وصول خبر سوء قصد به جان کندی، بلافاصله جریان به عرض شاهنشاه رسید و نیم ساعت بعد که مقارن با نیمه‌شب بود، نیز مجددا خبر تأسف‌انگیز درگذشت پریزیدنت کندی را به عرض شاهنشاه رساندند. شاهنشاه در حالی که به‌شدت از این حادثه تأسف‌انگیز متأثر بودند، بی‌درنگ دستور فرمودند که به این مناسب
سلام 
من به دلیل چند شکست خیلی حیاتی که توی زندگیم خوردم، اراده م رو برای انجام کارها به طور کامل از دست دادم، یعنی کوچک ترین کارها رو هم نمیتونم انجام بدم و اصلا حوصله ندارم.
الان یک مسیری جلوی راهم قرار گرفته که به اراده ی خیلی زیادی نیاز دارم تا عملیش کنم، اما نمیدونم چطور توانایی ام رو زیاد کنم، مثلا در مقابل بی حوصلگی، افکار منفی و در مقابل گناهان کلا اراده خیلی ضعیفی دارم اگه میشه کمکم کنید.
ادامه مطلب
اگر هدفی برای خود تعیین کرده‌اید، باید انگیزهٔ خود را از تعیین آن هدف مشخص کنید و ارادهٔ خود را در جهت آن هدف سوق دهید. هدف خود را درست تعیین کنید؛ تعیین زمان و معیار دقیق سنجش هدف، از فاکتورهای مهم تعیین هدف است. سپس برای آن برنامه‌ریزی کنید. عمل به برنامه‌ها، فقط با اراده‌ای قوی، امکان‌پذیر است.

وب
چنانچه قصد راه اندازی یک وب سایت قوی، پرسرعت و امن را دارید باید اطمینان حاصل کنید که یک هاست مناسب را برای آن انتخاب کرده اید. چرا که اگر سایت شما از هاست خوبی برخوردار نباشد، امکان خرابی و یا هر گونه اختلال دیگری در سایت شما وجود دارد. در این صورت بازدیدکنندگان سایت شما به سرعت کاهش می یابند. در نتیجه به احتمال زیاد با کاهش تعداد فروش مواجه می شوید. بنابراین انتخاب یک هاست قوی برای سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اما بهترین هاست کدام اس
یکی از فراخوان‌ها و همایش‌هایی که در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ نیز همانند سال‌های گذشته برگزار می‌گردد پرسش مهر ۹۸-۹۹ رئیس جمهور است. امسال نیز همانند قبل رئیس جمهور محترم پرسش مهر ۹۹-۹۸ رئیس جمهور را در رابطه با مسائل روز جامعه برای قشر فرهنگی و دانش‌آموزان مطرح کرده است.تحقیق پرسش مهر ۹۹-۹۸ آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است
حسن روحانی پرسش مهر سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را به موضوع وضعیت محیط مدارس اختصاص داد و از دانش آموزان سوال کرد: «محیط مد
رئیس جمهور ازبکستان گفت: زبان ازبکستانی یکی از بزرگ ترین زبان‌های جهان است و به این زبان تقریباً ۵۰ میلیون نفر تکلم می‌کنند.
«شوکت میرضیایف» رئیس جمهور ازبکستان در مراسم سی‌امین سالگرد اعطای جایگاه دولتی به زبان ترکی ازبکی گفت: زبان ازبکی برای مردم ما مظهر خودآگاهی ملی و استقلال دولتی و دارای ارزش معنوی است.
رئیس جمهور ازبکستان اظهار داشت: کسی که می‌خواهد تمام زیبایی، جذابیت و غنایی زبان ما را احساس کند باید لالایی مادران ما، داستان‌ها
صحبت اصحاب عشق صحبت مستانه هاستاوج شهیدان عشق برکت پیمانه هاستدر طلب آمد دمی گشت عیان شمس ماجمله ی دیدار ها رحمت و لطف خداستگفت نمی خوانی ازآیه ی شکر و حضورگفتمش این آیه هادرک جمال شماستگفت نظر بر مجاز میکنی اندر سماءصاحب اعجاز هامطرب این ساز هاست
"رییس‌جمهور در مجلس: اگر نسبت به این موضوع (گشایش‌های برجام در زمینه‌ اقتصادی) تا دیروز تردید وجود داشت، امروز تردیدی در این گشایش‌ها نداریم. امروز که شرکت‌های خارجی می‌روند بنابراین یک روزی وارد کشور شده‌اند که امروز می‌روند؛ پس به چه صورت می‌روند؟ اگر می‌گویید فلان بانک از دیروز با ما کار نمی‌کند، معلوم است که دیروز کار می‌کرده."
همه منطق و استدلال جناب روحانی در این جملات خلاصه می‌شود و تنها ایشان می‌توانند یک شکست و دستاوردِ تق
تحلیل کردن روسای جمهور ایران اسلامی از قبل تا به کنون
درست رأی بدهیم مردم!

گذر با هفت رئیس جمهور!
             بله هفت رئیس جمهور که درون این چهره ها آدم خوب را از ظاهر نمی توان تشخیص داد،بلکه باید آن ها را شناخت تا بتوانیم آینده را از اینان یا عبرت بگیریم و یا یاد بگیریم که اگر کاری از آن ها اشتباه بوده است را درس عبرت خویش قرار دهیم؛ ولی اگر کارهای خوب و نیکی انجام داده بودند، مانند آنان باشیم یا از آن ها یاد بگیریم!در این مطلب ما بیشتر با ای
دانلود رایگان کتاب جهان همچون اراده و تصور
دانلود رایگان کتاب جهان همچون اراده و تصور pdf
معرفی کتاب:(جهان همچون اراده و تصور) نویسنده:آرتور شوپنهاور تعداد صفحات:635 حجم فایل:57مگابایت فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:انگلیسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...
دریافت فایل
اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید نتایج وب دانلود کتاب جهان همچون اراده و تصور | کتاب - Ketab.io https://ketab.io › book › جهان-همچون-اراده-و-تصور دانلود کتاب Мир
1- ریاست جمهور (و یا معاون اول رئیس جمهور) به عنوان رئیس شورا.2- وزیر بازرگانی .3- وزیر امور اقتصاد و دارایی.4- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی.5- وزیر صنایع .6- رئسی سازمان برنامه و بودجه .7- رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران .8- وزیر ذیربط حسب مورد و به تشخیص و دعوت رئیس شورا.9- […]
ادامه مطلب
هاست های رایگان
سلام در این پست هاست های راگیان رو معرفی میکنم و اگر در مورد این هاست ها سوالی داشتید در بخش نظرات اون رو مطرح کنید در اسرع وقت سوالتون در همین پست جواب داده خواهد شد !
هاست های رایگان زیادی وجود دارند که هرکدام به درد موارد خاص خودشان میخورند !
برای دیدن هاست های رایگان با ما در ادامه مطلب همراه باشید ...
ادامه مطلب

دانلود رایگان کتاب جهان همچون اراده و تصور pdf
معرفی کتاب:(جهان همچون اراده و تصور) نویسنده:آرتور شوپنهاور تعداد صفحات:635 حجم فایل:57مگابایت فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:انگلیسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...
دریافت فایل
دُرُست رأی بدهیم مردم!

گذر با هفت رئیس جمهور!
             بله هفت رئیس جمهور که درون این چهره ها آدم خوب را از ظاهر نمی توان تشخیص داد،بلکه باید آن ها را شناخت تا بتوانیم آینده را از اینان یا عبرت بگیریم و یا یاد بگیریم که اگر کاری از آن ها اشتباه بوده است را درس عبرت خویش قرار دهیم؛ ولی اگر کارهای خوب و نیکی انجام داده بودند، مانند آنان باشیم یا از آن ها یاد بگیریم!در این مطلب ما بیشتر با
دُرُست رأی بدهیم مردم!

گذر با هفت رئیس جمهور!
             بله هفت رئیس جمهور که درون این چهره ها آدم خوب را از ظاهر نمی توان تشخیص داد،بلکه باید آن ها را شناخت تا بتوانیم آینده را از اینان یا عبرت بگیریم و یا یاد بگیریم که اگر کاری از آن ها اشتباه بوده است را درس عبرت خویش قرار دهیم؛ ولی اگر کارهای خوب و نیکی انجام داده بودند، مانند آنان باشیم یا از آن ها یاد بگیریم!در این مطلب ما بیشتر با
• اراده‌ی ملت مسلمان ایران بر بازگشت به شؤون صدر اسلام و توجه به عدالت و قاطعیت در راه دین خدا قرار گرفته است.
• زندگی در این کشور که می‌تواند قاعده و نمونه‌ای برای تجدید حیات اسلام باشد دارای مسؤولیت‌های بسیاری است و اهمیت دادن به تقویت، تبیین و تشریح بیش از پیش مبانی اسلام و تأکید روز افزون بر وحدت مسلمانان ازجمله‌ی این مسؤولیت‌هاست. ۱۳۶۸/۱۰/۰۵

پدر: تو .... چه شد که به این روز افتادی، و هنوز رسم آهسته رفتن نیاموخته به دویدن پرداختی، آن هم چنین به سر دویدنی؟
محمد: نیمی به اراده خداوند بسته بود و نیمی به اراده و اختیارِ من؛ و اختیار و اراده من، نیمی از خدمات ذهن من سرچشمه می‌گیرد، نیمی باز از آن‌چه خداوند در من به ودیعه نهاده است؛ و آن خدمات ذهن، نیمی از حُسنِ سلوک شما و مادر برمی‌خیزد، نیمی از عواملی متعدّد همچون معلّمان خوب، محلّه خوب، خوراک خوب، کتاب‌های خوب ... و این دو نیمه شدن تا
هاست ارزان
هاست ارزان سی پنل بروی سرورهای قدرتمند هتزنر آلمان میزبانی می شود ، این هاست از نظر اقتصادی به نسبت بقیه هاست ها مقرون به صرفه تر میباشد و شما با هزینه تقریبا 50% قیمت هاستهای دیگر میتوانید از فضای بیشتری برای وب سایتهای خود استفاده نمایید . هاست اقتصادی مناسب برای راه اندازی سایتهایی میباشد که با زبان Php طراحی شده باشند ، مانند سایتهایی که با جوملا ، وردپرس و .. میباشند . هاست اقتصادی مناسب برای کاربرانی است که یک وب سایت دارند و تم
از یه هفته قبل همراه یکی از رفقای دیگه اومدیم کرمانشاه.
تو دانشگاه صنعتی اینجا ، 6واحد درس برداشتیم که ان شاءا... بتونیم 8ترمه دانشگاه رو تموم کنیم!
تا2شهریور اینجام.
فقط شنبه یکشنبه دانشگاه میریم. سه شنبه هم تا ظهر. یعنی اکثر وقتم خالیه.
خیلی کارها تو ذهنم هست.
بهرتین فرصته این یه ماه.
البته اراده میخواد. اراده. توکل ... . ان شاءا... خدا کمک کنه.
تو پست های بعدی می نویسم ... .
انشا نویسی از پر استرس ترین کار هاست زیرا بدلیل عدم اعتماد به نفس و باور به اینکه خود لعنتیت میتونی انشا بنویسی باعث شده اکثر دانش آموزان انشا هاشون رو از سایت های مختلف کپی پیست کنن که در بیشتر مواقع معلم مچشون رو گرفته . حالا چه غلطی باید کرد ؟
مهم ترین اصل انشا نویسی باور به خوده اگه به خودت باور نداشته باشی که میتونی بنویسی هیچوقت نمیتونی بنویسی حتی تو فضای مجازی.
خودت رو باور کن و بدون نوشته های یه نویسنده نه دیر میاد نه زود میاد بلکه هر و
توجیه امشب شیخ حسن روحانی را در خصوص نحوه ی گران کردن قیمت بنزین از تلویزیون می دیدم! او گفت اگر دولت این خبر را رسانه ای می کرد ممکن بود صفهای پمپ بنزین شلوغ و برخی مردم با ظرف بنزین خریداری کنند.ایشان اضافه کرد،حتی من که رئیس جمهور بودم خبر نداشتم! و مثل مردم صبح بیدار شدم و فهمیدم بنزین گران شده است!
البته که دلایل زیادی برای رد گفته رئیس جمهور وجود دارد اما تنها و تنها به عنوان یک نمونه باید گفت ،آقا جان؟! یعنی شما حاضرید اینگونه مردم را نار
استاد شهید مرتضی #مطهری (ره):
از کجا بفهمیم که عبادت ما، «عبادت» است نه «عادت»؟
#اخلاق معنایش این است که #انسان اراده خودش را بر #عادات و بر طبایع خود غلبه بدهد؛ یعنی اراده را تقویت کند به طوری که اراده بر آنها حاکم باشد.
حتی اراده باید بر عادات خوب هم غالب باشد، چون کار خوب اگر کسی به آن عادت پیدا کرد خوب نیست.
مثلا ما باید #نماز بخوانیم اما نباید نماز خواندن ما شکل عادت داشته باشد. از کجا بفهمیم که نماز خواندن ما عادت است یا نه؟ باید ببینیم آیا ه
استاد شهید مرتضی #مطهری (ره):
از کجا بفهمیم که عبادت ما، «عبادت» است نه «عادت»؟
#اخلاق معنایش این است که #انسان اراده خودش را بر #عادات و بر طبایع خود غلبه بدهد؛ یعنی اراده را تقویت کند به طوری که اراده بر آنها حاکم باشد.
حتی اراده باید بر عادات خوب هم غالب باشد، چون کار خوب اگر کسی به آن عادت پیدا کرد خوب نیست.
مثلا ما باید #نماز بخوانیم اما نباید نماز خواندن ما شکل عادت داشته باشد. از کجا بفهمیم که نماز خواندن ما عادت است یا نه؟ باید ببینیم آیا ه
برای تامین و افزایش امنیت هاست می بایست یک ساختار دو طرفه از سمت کاربر و شرکت هاستینگ برقرار باشد. به این معنی که امنیت هاست تابع نحوه استفاده از هاست توسط کاربر و شرکت هاستینگ است. برای اینکه بتوان بهترین شرایط را برقرار کرد می بایست به مجموعه فاکتورهای دخیل در این موضوع توجه داشت و آنها را فرا گرفت. در این مطلب مجموعه عواملی که در افزایش امنیت هاست نقش داشته و موجب تامین امنیت آن می شود اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب
یک سال و ده ماه گذشته امروز برای اولین بار دلم آروم گرفت انگار باید امروز آسانسور من رو یک طبقه دیگه پیاده میکرد باید امروز من بین طبقات گم میشدم تا به تو میرسیدم که مثل همیشه مثل این چندسال بایستی و نگاه کنی و دنبال چیزی باشی که دیگه نیست و من برسم نگاهت کنم و از هر دهگذر دیگری بی اعتناتر رد شوم و بعد بعد بعدش دلم‌آروم بگیره این بهای تمام رفتن هاست حالا تو رفتن من را نگاه کن.

هاست لینوکس
هاست ویندوز
هاست cpanel
هاست حرفه ای
هاست لینوکس ایران

ثبت دامنه ارزان
کنترل پنل اختصاصی
ثبت آنلاین در ایرنیک
ثبت فوری دامین

هاست پربازدید
هاست ارزان
هاست دانلود
هاست ایمیل
هاست دایرکت ادمین

ریسلر لینوکس
ریسلر سی پنل
ریسلر directadmin
نمایندگی ثبت دامین

حاج قاسم سلیمانی شهید شد.و جز این نباید می‌شد. اصلا اولین روزی که لباس سربازی اسلام به تنی رفت، کفن گل‌گون هم زیرش دارد.حاج قاسم سلیمانی شهید شد.و چه تقدیر بابرکتی‌ست شهادت. و چه سخت است انتهای داستان یک مجاهد را جز شهادت تصور کردن...حاج قاسم سلیمانی شهید شد‌.تا همین آخرین دقایق داشت می‌جنگید. عرق می‌ریخت و بی هیچ حاشیه در راه اسلام و ندای جهانی انقلاب اسلامی مجاهدت می‌کرد. حاج قاسم! مبارکت باشد این گوارای گرم فرح‌ناک ابدی.... این هم‌نشینی
بسیاری از افرادی که می خواهند تازه طراحی سایت با وردپرس را یاد بگیرند نیاز به فضایی برای تمرین دارند. خب شما شاید با خود فکر کنید در ابتدا باید یک دامنه و هاست ثبت کنید تا بتوانید روی فضای هاست سایت خود را پیاده سازی کنید. این راه درستی است، اما راه پر هزینه …
          به نام آفریننده هستی   منبع همه بیماریها و این طور بگم یکی از بزرگترین بیماریها چاقی است پس اراده کنید از امروز   با سلام خدمت شما دوستان عزیز؛   - آیا از چاقی رنج میبرید؟ - آیا لاغری برای شما یک افسانه شده؟ - آیا تنبلی دامن گیر شما شده است؟ - آیا چاقی باعث شده به مهمانی و مراسم ها نرید و خجالت بکشید؟ - آیا کلسترول / قند / فشار خون / کبد چرب و هزار تا مرض دیگر دامن گیر شماست؟ - آیا اراده کافی ندارید و اراده خود را از دست داده اید؟ - ...
دریافت فا
این اولین تلاش جدی من برای بلاگر بودن است. قبلتر حدودا یک سال پیش همین موقع ها بود که از طریق همین وبسایت وبلاگی ساختم اما هرچه با خودم کلنجار رفتم نتوانستم مطلبی در آن منتشر کنم. شاید به اندازه ی کافی دیوانه نشده بودم. دیوانه از نوشتن در اینستاگرام... فقط فکر میکردم بلاگر بودن قشنگ تر از اینستاگرامر بودن است. البته که هست اما این دلیل کافی نبود. دلیل لازم و کافی اش دیوانه شدنم بود از اینستاگرام. چیزی که امروز به آن رسیدم. خیلی وقت است که خسته ام
چهار سوال رئیس جمهور محترم :
 1_ چرا عدالت زیباست و رابطه عدالت با پیشرفت کشور چیست؟
2 _ رابطه عدالت با همدلی و همبستگی مردم چگونه است؟ موانع گسترش عدالت در کشور
 3_ چه کسانی از برقراری عدالت نگرانند؟4 -
4-مصادیق و زمینه‌های عدالت در حوزه آموزش و پرورش کدام است و در تعلیم و تربیت چه راهکارهایی پیشنهاد می‌دهید؟
اون خونه که بودیم، به حضرت آقا گفتم اگه تا بیستم اسفند رفتیم خونه ی جدید، به مناسبت سالگرد بابام که مصادف میشه با وفات حضرت زینب (س) یه مراسم کوچیک خودمونی بگیریم و یه شام ساده بدیم.
وقتی ندا اومد که اسباب کشی کنید، تصمیم خودمونو برای جلسه گرفتیم و به دوتا از مهمونامون هم گفتیم. 
ولی خدا کاسه کوزه مون رو بهم ریخت. در واقع میخواست بهمون ثابت کنه که اراده ی من بالاتر از اراده ی همه ی عالمه. 
به قول حضرت امیر: عرفت الله به فسخ العزائم... یعنی خدا رو ب
کد تخفیف نت افراز
✔️ با استفاده از کد تخفیف می توانید تا سقف ۱۲ درصد برای هر خرید هاست
تخفیف بگیرید️
✔️ یکی از ویژگی های خرید هاست از نت افراز قابلیت استفاده از کد تخفیف در هنگام خرید است.
✔️ از کد تخفیف نت افراز می توانید در هنگام خرید هاست جدید استفاده کنید
✔️ کد تخفیف نت افراز محدودیت زمانی سرویس نیز ندارد و می توانی حتی در خرید هاست یکماهه نیز از آن استفاده کنید
✔️ همچنین محدودیت تعداد سفارش نیز در این کد لحاظ نشده و می توانید بی ت
رئیس جمهور کشورمان از قبل از انقلاب تاکنون، سخنران خوبی بوده است. واقعیت این است که منش فکری و سیاسی آقای روحانی، تا قبل از رئیس جمهور شدن ایشان، برای بسیاری از مردم کشورمان (عامه مردم) به معنی واقعی کلمه «متفاوت» بود با آنچه وی در دوران ریاست جمهوری اش نشان داد!
آقای روحانی تا قبل از ریاست جمهوری اش، برای مردم نماد یک مسئول «مهم» و «انقلابی» بود. او سالها در «شورای عالی امنیت ملی» به خدمت مشغول بود. پست های حساسی داشت. در مجمع تشخیص مصلحت نظا
به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش به نقل از خبرگزاری مهر، سید حسن موسوی چلک با اشاره به پرسش مهر، اظهارکرد: در تمام طول این سال ها که پرسش مهر توسط روسای جمهور کشور مطرح شد، موضوع پرسش مهر امسال یکی از ضروری‌ترین‌ها بوده است که توسط رییس جمهور به پرسش گذاشته شده است.

ادامه مطلب
رئیس‌جمهور مخلوع مصر هنگام جلسه محاکمه‌اش فوت کرد.
به گزارش فارس به نقل از تلویزیون دولتی مصر، «محمد مرسی» رئیس‌جمهور سابق مصر روز دوشنبه هنگام جلسه محاکمه‌اش فوت کرد.

تلویزیون دولتی مصر ضمن اعلام خبر فوت محمد مرسی گفت که رئیس‌جمهور مخلوع هنگام جلسه محاکمه‌اش، سکته کرد.
سلام
یه برنامه سفر برای خودم جور میکنم. مهرماه که هوا خنک تر میشه. میرم مشهد. خلوت تر هم هست. 
دارم تمرکز می کنم. مقاله میخونه. یادداشت بر میدارم.
یه رژیم سخت هم گرفتم. بدون قند و نشاسته و .. یعنی کلا شیرینی و شکلات و نون و برنج و ماکارونی و ... نمیخورم.
بیشتر دارم تمرین اراده می کنم. این چند روز که خیلی خوب خودم را کنترل کردم.
کلا از اینکه تصمیم بگیرم و همه تلاشم را انجام بدم لذت ببرم. 
این یکی از ویژگی های شخصیتی خوب منه.
باز هم میخوام تصمیم بگیرم و ت
سریال Chief of Staff 2019با بازی شین مین اهفصل دوم
نام ها: دستیار رئیس (رییس) جمهور فصل دوممحصول: 2019 کره جنوبی از شبکه jTBC, Netflixژانر: #سیاسی | #درام | #هیجان_انگیزتاریخ پخش: 20 آبان 1398 – Nov 11, 2019قسمت ها: 10 روزهای پخش: دوشنبه و سه شنبه هامدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته جایگزین #خدمه_گلبازیگران:Lee Jung Jae – Shin Min A
خلاصه داستان: جانگ تائه جون (Lee Jung-Jae) که به عنوان دستیار رییس جمهور فعالیت داشت، اکنون خود یک قانونگذار است و در راه سیاست تلاش میکند …
دانلود مقاله پرسش مهر 97 رئیس جمهور
دانلود مقاله پرسش مهر 97 رئیس جمهور با فرمت ورد و قابل ویرایش در 22صفحه با موضوع در این بخش می توانید دانلود مقاله پرسش مهر رئیس جمهور با موضوع را به صورت دقیق و کامل انجام داده و از این فروشگاه خرید کنید. برای دانلود مقاله پرسش مهر رئیس جمهور با موضوع می توانید ...
دریافت فایل
به گزارش روزنامه نگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، حسن روحانی مهتر جمهور ایران به دعوت همتای تاجیکی خویشتن در تاریخ ۱۴ ژوئن سال جاری بوسیله اراده مشارکت در کنفرانس تعامل و اعتماد سازی تو آسیا به دوشنبه پایتخت تاجیکستانسفر می بطی ء. بنابر گزارش مرکز مطبوعاتی وزارت امور خارجه تاجیکستان، حضور رئیس جمهور ایران داخل این میتینگ در روانی سفر رسمی «سراج الدین مهرالدین» وزیر امور خارجه این کشور بوسیله تهران و بازدید وی با مقامات عالی جمهوری اسلامی ت
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در آستانه سفر به واشنگتن برای رونمایی از معامله قرن در جمع خبرنگاران گفت، سه‌شنبه روزی تاریخ‌ساز خواهد بود.
به گزارش تابناک به نقل از فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه (امروز) در آستانه رونمایی از طرح موسوم به «معامله قرن»، راهی واشنگتن شد.
نتانیاهو در فرودگاه تل‌آویو، گفت:‌ «به واشنگتن می‌روم تا درباره طرح آمریکا که فکر می‌کنم موجب پیشرفت اسرائیل خواهد شد، بشنوم. به دفعات با رئیس
هاست سی‌پنل امروزه به عنوان یکی پرطرفدارترین هاست های موجود در دنیا شناخته شده که کسب و کار های فراوانی از طریق هاست Cpanel وبسایت خود را مدیریت می‌کنند. هاست سی‌پنل Cpanel دارای امکانات بسیار بالایی هست که هر مدیری نسبت به ویژگی های آن باید مطلع باشد. در این مقاله می‌توانید راهنمای کامل هاست سی‌پنل Cpanel + فیلم آموزشی آن را مشاهده کنید.
هاست سی‌پنل Cpanel چیست ؟
هاست سی‌پنل یک پنل کنترل میزبانی وب، مبتنی بر لینوکس است که بوسیله ایجاد رابط کاربری و
قلم ابزار نوشتن است و در این روزگار تنها « آزادی » نیست که ابزار نسبت داده می شود،«مغز» را نیز بدل از « تفکر » می گیرند و فی المثل به جای « فرار متفکران » می گویند « فرار مغزها »– که البته در اینجا هیچ یک از این دو تعبیر درست نیست. مغز ابزاری نیست که بی اراده در استخدام هر آن که او را به اختیار بگیرد در آید و متخصصان که در این تعبیر همچون مغزهایی بی اراده انگاشته شده اند، اگر به غرب می گریزند از آن است که در آنجا حوایج خویش را برآورده می بینن
نصب وردپرس روی لوکال هاست
به قسمت دوم آموزش وردپرس خوش آمدید. در این بخش به نحوه نصب وردپرس روی لوکال هاست می پردازیم. قبل از اینکه آموزش را شروع کنیم لازم است تا بدانیم که لوکال هاست چیست و چه کمکی به ما می کند.
لوکال هاست به زبان ساده یعنی تبدیل سیستم شخصی خود به نرم افزار سرور محلی.
خوب برای شروع لازم است تا تعریفی از Localhost داشته باشیم. هر برنامه نویسی به دلیل محدودیت هایی که در آپلود فایل و تنظیمات پایگاه داده وجود دارد نیازمند به یک سرور مح
ضرغامی:
اتاق جلسات رئیس‌جمهور به شدت سرد نگه داشته می‌شود. حتی در زمستان هم خنک کننده‌ها کار می‌کنند! امروز کت نپوشیده بودم و بیشتر از گذشته یخ کردم. یکی از اعضا به شوخی گفت، این سرما باعث می شود کسی فاسد نشود.
تاریخ انتشار: ۹۷/۰۶/۰۶
آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه زدن
خدا به انسانها قدرت تصمیم گیری و اختیار و اراده داد ، قدرتی که وجه تمایز انسان با سایر موجودات و جانداران هستتوی زندگی یاد بگیریم تابع تصمیمات هیچ کس نباشیمهیچ کس بهتر از خود ما نمی‌دونه چی به صلاحشه و چی براش خوبهپس بهتره خودمون واسه خودمون تصمیم بگیریماجازه ندیم هیچ کس اینا رو از ما بگیره و سلب کنهچون کسی که بتونه این قدرت‌ها رو ازمون سلب کنه ، قسمتی از انسانیت ما رو تسخیر کرده و
" آیا محیط مدرسه محیطی دلپذیر، شاد و پرنشاط است؟ برای ما بنویسید که محیط پرنشاط در مدرسه چگونه است و چه اقداماتی می‌توان انجام داد تا این محیط شاداب‌تر، دل‌پذیرتر و امن‌تر باشد و آن را بیشتر دوست داشته باشید. "

چشم آقای رئیس جمهور ، برای پاسخ به پرسش شما ، دست به قلم می شوم ...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها